Aşk’a Davet

Etkinliğiniz ister düğün, nişan, kına ya da farklı bir organizasyon olsun ama benzersiz olsun. Her seçim deneyimle ilgilidir, tüm detayları sizin için düşündük tasarladık ve organizasyonlarınızın mükemmel olmasını sağladık.

Düğün, nişan, kına ya da organizasyonunuz her ne olursa olsun altı bahçe ve bir kapalı salon ile tüm davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Bahar, kış ve yaz aylarında klimalı ferah bir salon aradığınızda; her türlü sahne, gösteri, tören ve şov ekipmanına sahip, aynı zamanda ekonomik bir seçenek Şeke Bahçe “Aşka Davet Salon”…

Farklı oturma düzenleri içinde, ihtiyaca göre her türlü etkinliği tasarlayabileceğimiz Aşka Davet Salon’da: Toplantı ve Kongre, Ödül Töreni, Bebek Mevlidi veya Baby Shower, Kına Gecesi, Nikah ve Düğün Organizasyonu ve Balo Gecelerinize ev sahipliği yapmak için Aşk-a Davet sizi bekliyor.

300 kişilik Aşk’a Davet; bahar ve kış aylarında klimalı ve ferah bir salonda: Toplantı ve kongre, ödül töreni, bebek mevlidi veya baby shower, kına gecesi, nikah ve düğün organizasyonu ve balo gecelerinizi organize edebilirsiniz.

The “Diamants Legers” collection exuberates elegance through exceptional diamonds selected by expert jewelers and set on light gold chains.