heading-logo
Şeke Kırbahçesi

Şeke Kır Bahçesi; TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nin karşısında yer almaktadır.  2007 yılından günümüze kadar unutamayacağınız özel gün ve muhteşem organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz sırasında sizlere profesyonel kadro ve yönetimimiz eşliğinde ve gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce organizasyon tecrübesiyle eşlik ediyor.

  Şeke Kır Bahçesi; siz ve değerli dostlarınızı misafir etmek için 16.000 m2’lik alanı üzerinde birbirinden bağımsız doğal yemyeşil 1.100 ve 1.300 kişilik 2 kır bahçesine, 200 kişi kapasiteli kapalı salona, toplamda 500 araçlık 2 otoparka, kafeterya, çocuk oyun bahçesi, bebek bakım odası, bay ve bayan mescit ile 7/24 80 kW jeneratör destekli elektrik sistemine sahiptir.

  Şeke Kır Bahçesi; kır düğünü, nişan ve kır nikâhları ile mutlu çiftlerimize yeni çiftler eklemekten mutluluk duyuyor. Geçmişte düğün organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız değerli çiftlerimiz, günümüzde çocuklarının doğum günleri, sünnet törenleri ve mezuniyet baloları gibi özel organizasyonlarında bizleri unutmayıp çocuklarının bu özel anlarına ait organizasyonlarında da Şeke Kır Bahçesi’ne ev sahipliği yaptırma gururunu taşıtıyorlar.

  Şeke Kır Bahçesi yönetim ve kadrosu mutluluğunuzu ve organizasyon boyunca kesintisiz eğlenmenizi ilke edinerek tecrübesiyle sizleri geleceğin ilk adımında mutlu kılar.

  Şeke Kır Bahçesi organizasyon gecenizden ömür boyu hatırlanacak mutlu anılar biriktirmeniz adına sizi sahip olduğu vizyonuyla ve yılların tecrübesiyle ağırlar. Kötü ihtimallere olasılık bırakmaz; organizasyon sonu sizleri yarınki hayatınıza yüzünüzde mutlu birer gülümseme ile uğurlar. Şeke Kır Bahçesi mutluluk dağıtmaya devam ediyor.

Çınarlı Bahçe
Çınarlı Bahçe
Sadelik ve doğallıktan elde edilen bir şıklık içinde, gün batımında misafirlerini ağırlamaya hazır.
daha fazla bilgi
Kirazlı Bahçe
Kirazlı Bahçe
Şeke'nin arka bahçesinde kusursuz misafir ağırlama, tertemiz ve yemyeşil bir atmosfer.
daha fazla bilgi
Akş'a Davet Garden
Aşk'a Davet Garden
Farklı oturma düzenleri içinde, ihtiyaca göre her türlü etkinliği tasarlayabileceğimiz Aşk'a Davet.
daha fazla bilgi
Misyonumuz

Kır bahçe düğünü organizasyonu ve düzenlediği tüm organizasyonlarda en iyisi olmak ve organizasyon denilince müşterilerin aklına ilk ve en iyi organizasyon firması olarak bu sektörde yer edinmek.

Vizyonumuz

Sektöründeki yenilikleri ve değişiklikleri takip etmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, dürüst satış yapmak, taahhüt ettiği sözlerin arkasında durmak.