Çınarlı Bahçe

Çınarlı Bahçe, Şeke’nin bir numaralı bahçesi… 1000 kişilik yemekli organizasyonlardan görkemli düğünlere, iftar organizasyonlarından baharda başlayan brunchlara kadar sayısız kaliteli organizasyona ev sahipliği yapan Çınarlı Bahçe; sadelik ve doğallıktan elde edilen bir şıklık içinde, gün batımında misafirlerini ağırlamaya hazır.

İsmini içindeki Çınar Ağacı’ndan alan, yemyeşil çimlere, suyu masmavi bir havuz üzerine kurulmuş bembeyaz zarif bir köprüye sahip Çınarlı Kır Bahçe şık ve elit nikahlarınız için sizlere hizmet vermeye hazır.

1000 kişilik Çınarlı Bahçe; sadelik ve doğallıktan elde edilen bir şıklık içinde: Şık bir havuz ile köprü, gelin ve damat masası, gazebo süsleme, giriş yolunda kırmızı halı, gelin ve damat odası ve ikramlar, karşılama ve misafir yerleştirme hostesleri, doğal fotoğraf stüdyosu tadında bahçeler  ve çiçekler, dans pisti, düğüne özel kaliteli müzik ekibi ve sahnesi.

  • Çınarlı Bahçe’de, yağmura karşı 500 kişilik kapalı alan mevcuttur.

Etkinliğiniz ister düğün, nişan, kına ya da farklı bir organizasyon olsun ama benzersiz olsun. Her seçim deneyimle ilgilidir, tüm detayları sizin için düşündük tasarladık ve organizasyonlarınızın mükemmel olmasını sağladık

Düğün, nişan, kına ya da organizasyonunuz her ne olursa olsun altı bahçe ve bir kapalı salon ile tüm davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.